Troostwijk Auktionen GmbH & Co. KG
Troostwijk Auktionen GmbH & Co. KG
Во продажба: 3193 огласа
6 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Во продажба: 3193 огласа
6 години на Forkliftonline

Се продава едношинска дигалка Demag DC-Pro 2 250 1/1 H8 V8/2 на аукција

PDF
едношинска дигалка Demag DC-Pro 2 250 1/1 H8 V8/2
едношинска дигалка Demag DC-Pro 2 250 1/1 H8 V8/2
едношинска дигалка Demag DC-Pro 2 250 1/1 H8 V8/2 слика 2
едношинска дигалка Demag DC-Pro 2 250 1/1 H8 V8/2 слика 3
едношинска дигалка Demag DC-Pro 2 250 1/1 H8 V8/2 слика 4
едношинска дигалка Demag DC-Pro 2 250 1/1 H8 V8/2 слика 5
Заинтересирани сте за огласот?
1/5
PDF
Почетна цена:
50 €
оди на аукција
Марка:  Demag
Модел:  DC-Pro 2 250 1/1 H8 V8/2
Година на производство:  2020
Локација:  Германија Friedrichshafen
Датум на објавување:  4.6.2024
Каталошки број на продавачот:  94166180
Аукција:  1
Датум на завршување:  2024-06-26 15:00
Состојба
Состојба:  половни
Дополнителни информации
Боја:  син

Дополнителни информации — Едношинска дигалка Demag DC-Pro 2 250 1/1 H8 V8/2

Англиски
Motor: ZNK 71 B 8/2;
Motor: ZNK 71 B 8/2;
Nutzlast: 250
Moteur : ZNK 71 B 8/2 ;
Motor: ZNK 71 B 8/2;
Silnik: ZNK 71 B 8/2;
Motor: ZNK 71 B 8/2;
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Demag DC-PRO 5-125 500 € Едношинска дигалка Германија, Friedrichshafen
Yale UNOplus 100 € Едношинска дигалка 750 кг 1.5 м Германија, Friedrichshafen