Troostwijk Auctions
Troostwijk Auctions
Во продажба: 402 огласа
6 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Во продажба: 402 огласа
6 години на Forkliftonline
Огласот Се продава фаќач за округли бали Auramo RA-520NJW на аукција е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
фаќач за округли бали Auramo RA-520NJW
Продадено
фаќач за округли бали Auramo RA-520NJW
фаќач за округли бали Auramo RA-520NJW слика 2
фаќач за округли бали Auramo RA-520NJW слика 3
фаќач за округли бали Auramo RA-520NJW слика 4
фаќач за округли бали Auramo RA-520NJW слика 5
фаќач за округли бали Auramo RA-520NJW слика 6
фаќач за округли бали Auramo RA-520NJW слика 7
фаќач за округли бали Auramo RA-520NJW слика 8
фаќач за округли бали Auramo RA-520NJW слика 9
фаќач за округли бали Auramo RA-520NJW слика 10
1/10
Локација:  Романија Hereclean
Датум на објавување:  4.6.2024
Каталошки број на продавачот:  93251
Аукција:  1
Датум на завршување:  2024-06-12 15:10
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Фаќач за округли бали Auramo RA-520NJW

Англиски
clamp for linde H80 forklift
brand: Auramo
clamp for linde H80 forklift
Klemme für Linde H80 Gabelstapler
pince pour chariot élévateur linde H80
pinza per carrello elevatore linde H80
klem voor linde H80 heftruck
clemă pentru stivuitor linde H80
Фаќачи за округли бали
Резултати од пребарување: 81 огласа
Прикажи
Претплати се