Troostwijk Veilingen B.V.
Troostwijk Veilingen B.V.
Во продажба: 2363 огласа
6 години на Forkliftonline
94 години на пазарот
Телефонските броеви се проверени
Во продажба: 2363 огласа
6 години на Forkliftonline
94 години на пазарот

Се продава количка со две тркала Benson 2024 Benson Steekwagen на аукција

PDF
количка со две тркала Benson 2024 Benson Steekwagen
количка со две тркала Benson 2024 Benson Steekwagen
количка со две тркала Benson 2024 Benson Steekwagen слика 2
количка со две тркала Benson 2024 Benson Steekwagen слика 3
количка со две тркала Benson 2024 Benson Steekwagen слика 4
количка со две тркала Benson 2024 Benson Steekwagen слика 5
количка со две тркала Benson 2024 Benson Steekwagen слика 6
количка со две тркала Benson 2024 Benson Steekwagen слика 7
Заинтересирани сте за огласот?
1/7
PDF
Почетна цена:
40 €
оди на аукција
Марка:  Benson
Модел:  2024 Benson Steekwagen
Година на производство:  2023
Локација:  Холандија Houtigehage
Датум на објавување:  4.6.2024
Каталошки број на продавачот:  A1-19527
Аукција:  1
Датум на завршување:  2024-06-18 21:23
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Количка со две тркала Benson 2024 Benson Steekwagen

Англиски
Unused
Capacity: 180.00
Air tyres: true
length: 1200
height: 670
width: 5950
Ongebruikt
Unbenutzt
No usado
Käyttämätön
Inutilisé
Használatlan
Inutilizzato
Ongebruikt
Nieużywane
Nefolosit
Oanvänd
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Steenkruiwagen 10 € Количка со две тркала Холандија, Weerselo