Euro Auctions  GmbH
Euro Auctions GmbH
Во продажба: 2783 огласа
6 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Во продажба: 2783 огласа
6 години на Forkliftonline

Се продава количка со две тркала Bosch + Mikasa Electric Paving Breaker (2 of) на аукција

PDF
количка со две тркала Bosch + Mikasa Electric Paving Breaker (2 of)
количка со две тркала Bosch + Mikasa Electric Paving Breaker (2 of)
количка со две тркала Bosch + Mikasa Electric Paving Breaker (2 of) слика 2
количка со две тркала Bosch + Mikasa Electric Paving Breaker (2 of) слика 3
количка со две тркала Bosch + Mikasa Electric Paving Breaker (2 of) слика 4
количка со две тркала Bosch + Mikasa Electric Paving Breaker (2 of) слика 5
количка со две тркала Bosch + Mikasa Electric Paving Breaker (2 of) слика 6
количка со две тркала Bosch + Mikasa Electric Paving Breaker (2 of) слика 7
количка со две тркала Bosch + Mikasa Electric Paving Breaker (2 of) слика 8
количка со две тркала Bosch + Mikasa Electric Paving Breaker (2 of) слика 9
Заинтересирани сте за огласот?
1/9
PDF
Цена:
— (аукција)
оди на аукција
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Bosch
Модел:  + Mikasa Electric Paving Breaker (2 of)
Нето тежина:  88 кг
Локација:  Германија Dormagen
Датум на објавување:  4.6.2024
Forkliftonline ID:  PM40409
Аукција:  1
Датум на извршување:  2024-06-26 09:00
Датум на завршување:  2024-06-28 23:00
Аукцијата започнува за:  6 дена 19:34
Состојба
Состојба:  половни
Дополнителни информации
VIN:  PAL 22

Дополнителни информации — Количка со две тркала Bosch + Mikasa Electric Paving Breaker (2 of)

Германски
Bosch + Mikasa Electric Paving Breaker (2 of) - PAL 22
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!