Огласот Се продава мобилна товарна рампа на аукција е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
нови мобилна товарна рампа GS HSE16T Нови GS HSE16T цена на барање Мобилна товарна рампа 2022 16000 кг Италија, Montebello Vicentino (VI)
нови мобилна товарна рампа Dynamic Rampa Нови Dynamic Rampa цена на барање Мобилна товарна рампа 2023 30000 кг Турција, Tekirdağ
мобилна товарна рампа
Продадено
мобилна товарна рампа
мобилна товарна рампа слика 2
мобилна товарна рампа слика 3
мобилна товарна рампа слика 4
мобилна товарна рампа слика 5
1/5
Локација:  Шведска Knutby
Датум на објавување:  5.6.2024
Каталошки број на продавачот:  196500
Аукција:  1
Датум на завршување:  2024-06-12 09:24
Опис
Вкупни димензии:  должина - 2.5 м, широчина - 0.43 м
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Мобилна товарна рампа

Шведски
Antal: 2 stycken
Djup: 120 mm
Ramper
Mått
Säljarens kommentarer
Fungerande
Мобилни товарни рампи
Резултати од пребарување: 254 огласа
Прикажи
Претплати се