Ritchie Bros. Auctioneers GmbH
Ritchie Bros. Auctioneers GmbH
Во продажба: 1216 огласа
10 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Во продажба: 1216 огласа
10 години на Forkliftonline

Се продава мобилна товарна рампа 4 Ton Aluminum Loading Ramps (U на аукција

PDF
нови мобилна товарна рампа 4 Ton Aluminum Loading Ramps (U
нови мобилна товарна рампа 4 Ton Aluminum Loading Ramps (U
нови мобилна товарна рампа 4 Ton Aluminum Loading Ramps (U слика 2
нови мобилна товарна рампа 4 Ton Aluminum Loading Ramps (U слика 3
нови мобилна товарна рампа 4 Ton Aluminum Loading Ramps (U слика 4
нови мобилна товарна рампа 4 Ton Aluminum Loading Ramps (U слика 5
нови мобилна товарна рампа 4 Ton Aluminum Loading Ramps (U слика 6
Заинтересирани сте за огласот?
1/6
PDF
Цена:
— (аукција)
оди на аукција
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Година на производство:  2024
Локација:  Германија Meppen-Versen
Датум на објавување:  5.6.2024
Каталошки број на продавачот:  14788252
Аукција:  1
Датум на извршување:  2024-06-20
Датум на завршување:  2024-06-21
Аукцијата започнува за:  11:11
Состојба
Состојба:  нов
Дополнителни информации
VIN:  Not Available

Дополнителни информации — Нови мобилна товарна рампа 4 Ton Aluminum Loading Ramps (U

Англиски
lot: 965
4 Ton Aluminum Loading Ramps (U
Set weight: 42KG
LOCATED-IN-MEPPEN-DEU Closing Time: 2024-06-21 12:52:30 PM
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи