Ritchie Bros  B.V.
Ritchie Bros B.V.
Во продажба: 1857 огласа
10 години на Forkliftonline
66 години на пазарот
Адресата е проверена
Телефонските броеви се проверени
Во продажба: 1857 огласа
10 години на Forkliftonline
66 години на пазарот

Се продава мобилна товарна рампа 6 Ton Aluminum Loading Ramps (U на аукција

PDF
нови мобилна товарна рампа 6 Ton Aluminum Loading Ramps (U
нови мобилна товарна рампа 6 Ton Aluminum Loading Ramps (U
нови мобилна товарна рампа 6 Ton Aluminum Loading Ramps (U слика 2
нови мобилна товарна рампа 6 Ton Aluminum Loading Ramps (U слика 3
нови мобилна товарна рампа 6 Ton Aluminum Loading Ramps (U слика 4
нови мобилна товарна рампа 6 Ton Aluminum Loading Ramps (U слика 5
Заинтересирани сте за огласот?
1/5
PDF
Цена:
— (аукција)
оди на аукција
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Година на производство:  2024
Локација:  Холандија RK Zevenbergen
Датум на објавување:  5.6.2024
Каталошки број на продавачот:  14788321
Аукција:  1
Датум на извршување:  2024-06-19
Датум на завршување:  2024-06-20
Состојба
Состојба:  нов
Дополнителни информации
VIN:  Not Available

Дополнителни информации — Нови мобилна товарна рампа 6 Ton Aluminum Loading Ramps (U

Англиски
lot: 3934
6 Ton Aluminum Loading Ramps (U
Closing Time: 2024-06-20 10:26:20 AM
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи