Troostwijk Auktionen GmbH & Co. KG
Troostwijk Auktionen GmbH & Co. KG
Во продажба: 2776 огласа
6 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Во продажба: 2776 огласа
6 години на Forkliftonline

Се продава мрежест контејнер Mesh container (6x) на аукција

PDF
мрежест контејнер Mesh container (6x)
мрежест контејнер Mesh container (6x)
мрежест контејнер Mesh container (6x) слика 2
мрежест контејнер Mesh container (6x) слика 3
мрежест контејнер Mesh container (6x) слика 4
мрежест контејнер Mesh container (6x) слика 5
мрежест контејнер Mesh container (6x) слика 6
мрежест контејнер Mesh container (6x) слика 7
мрежест контејнер Mesh container (6x) слика 8
мрежест контејнер Mesh container (6x) слика 9
мрежест контејнер Mesh container (6x) слика 10
Заинтересирани сте за огласот?
1/10
PDF
Почетна цена:
30 €
оди на аукција
Локација:  Германија Friedrichshafen
Датум на објавување:  4.6.2024
Каталошки број на продавачот:  A1-21727
Аукција:  1
Датум на завршување:  2024-06-25 15:00
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Мрежест контејнер Mesh container (6x)

Англиски
with content
mit Inhalt
Länge: 1240
Höhe: 970
Breite: 840
with content
avec contenu
met inhoud
z treścią
cu conținut
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи