Troostwijk Auktionen GmbH & Co. KG
Troostwijk Auktionen GmbH & Co. KG
Во продажба: 3034 огласа
6 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Во продажба: 3034 огласа
6 години на Forkliftonline

Се продава надземна дигалка Demag на аукција

PDF
надземна дигалка Demag
надземна дигалка Demag
надземна дигалка Demag слика 2
надземна дигалка Demag слика 3
надземна дигалка Demag слика 4
надземна дигалка Demag слика 5
Заинтересирани сте за огласот?
1/5
PDF
Почетна цена:
100 €
оди на аукција
Марка:  Demag
Локација:  Германија Friedrichshafen
Датум на објавување:  4.6.2024
Каталошки број на продавачот:  A1-21730
Аукција:  1
Датум на завршување:  2024-06-26 15:00
Опис
Вкупни димензии:  должина - 5 м
Состојба
Состојба:  половни
Дополнителни информации
Боја:  портокалов

Дополнителни информации — Надземна дигалка Demag

Англиски
crane track length approximately 5m
Kranbahnlänge ca. 5m
Span: 2,5
With crane rail: true
Nutzlast: 500
crane track length approximately 5m
Overhead crane
Longueur de la voie de grue d’environ 5 m
Lengte kraanbaan circa 5m
długość toru suwnicy około 5m
Lungimea șinei macaralei aproximativ 5m
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Demag KBK 100 € Надземна дигалка 1000 кг двогредна Германија, Friedrichshafen
Demag 100 € Надземна дигалка Германија, Friedrichshafen
Demag KBK 100 € Надземна дигалка Германија, Friedrichshafen
Demag 250 € Надземна дигалка Германија, Friedrichshafen