Troostwijk Auktionen GmbH & Co. KG
Troostwijk Auktionen GmbH & Co. KG
Во продажба: 3193 огласа
6 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Во продажба: 3193 огласа
6 години на Forkliftonline

Се продава надземна дигалка Demag на аукција

PDF
надземна дигалка Demag
надземна дигалка Demag
надземна дигалка Demag слика 2
надземна дигалка Demag слика 3
надземна дигалка Demag слика 4
надземна дигалка Demag слика 5
надземна дигалка Demag слика 6
надземна дигалка Demag слика 7
Заинтересирани сте за огласот?
1/7
PDF
Почетна цена:
30 €
оди на аукција
Марка:  Demag
Локација:  Германија Friedrichshafen
Датум на објавување:  4.6.2024
Каталошки број на продавачот:  A1-21727
Аукција:  1
Датум на завршување:  2024-06-25 15:00
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Надземна дигалка Demag

Англиски
with lifter
mit Lifter
Span: 2
Nutzlast: 500
with lifter
avec élévateur
met lifter
z podnośnikiem
cu lifter
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Demag 250 € Надземна дигалка Германија, Friedrichshafen
Demag 100 € Надземна дигалка Германија, Friedrichshafen
Demag KBK 100 € Надземна дигалка 1000 кг двогредна Германија, Friedrichshafen