Troostwijk Auctions
Troostwijk Auctions
Во продажба: 466 огласа
6 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Во продажба: 466 огласа
6 години на Forkliftonline

Се продава палетни сталажи Polypal Pallet Racking на аукција

PDF
палетни сталажи Polypal Pallet Racking
палетни сталажи Polypal Pallet Racking
палетни сталажи Polypal Pallet Racking слика 2
палетни сталажи Polypal Pallet Racking слика 3
палетни сталажи Polypal Pallet Racking слика 4
палетни сталажи Polypal Pallet Racking слика 5
палетни сталажи Polypal Pallet Racking слика 6
Заинтересирани сте за огласот?
1/6
PDF
Почетна цена:
400 €
оди на аукција
Марка:  Polypal
Модел:  Pallet Racking
Локација:  Романија Comuna Iordacheanu
Датум на објавување:  4.6.2024
Каталошки број на продавачот:  A1-20784
Аукција:  1
Датум на завршување:  2024-06-26 16:19
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Палетни сталажи Polypal Pallet Racking

Англиски
4x stand 250x110cm 12x beam 270x13x5cm
Section dim. l: 50
Number of cross beams: 12
Section dim. h: 2500
Number of uprights: 4
Dismantable: true
Section dim. w: 1100
4x stand 250x110cm 12x beam 270x13x5cm
4x Ständer 250x110cm 12x Balken 270x13x5cm
4x support 250x110cm 12x faisceau 270x13x5cm
4x supporto 250x110cm 12x trave 270x13x5cm
4x standaard 250x110cm 12x balk 270x13x5cm
4x suport 250x110cm 12x latimea 270x13x5cm
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи