Troostwijk Auctions
Troostwijk Auctions
Во продажба: 402 огласа
6 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Во продажба: 402 огласа
6 години на Forkliftonline

Се продава палетни сталажи Stow Shelving на аукција

PDF
палетни сталажи Stow Shelving
палетни сталажи Stow Shelving
палетни сталажи Stow Shelving слика 2
палетни сталажи Stow Shelving слика 3
палетни сталажи Stow Shelving слика 4
палетни сталажи Stow Shelving слика 5
палетни сталажи Stow Shelving слика 6
палетни сталажи Stow Shelving слика 7
Заинтересирани сте за огласот?
1/7
PDF
Почетна цена:
250 €
оди на аукција
Марка:  Stow
Модел:  Shelving
Локација:  Романија Comuna Iordacheanu
Датум на објавување:  5.6.2024
Каталошки број на продавачот:  A1-20784
Аукција:  1
Датум на завршување:  2024-06-26 16:20
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Палетни сталажи Stow Shelving

Англиски
Section dim. l: 1260
Section dim. h: 2000
Section dim. w: 600
Number of shelves: 30
Number of uprights: 5
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Stow 250 € Палетни сталажи Романија, Comuna Iordacheanu
Stow Shelving 250 € Палетни сталажи Романија, Comuna Iordacheanu
Stow 250 € Палетни сталажи Романија, Comuna Iordacheanu