Огласот Се продава палетен вилушкар Rocla Bull на аукција е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
палетен вилушкар Hyster S1.2S Hyster S1.2S 2.233 € Палетен вилушкар 2003 1200 кг Шведска, Uppsala
палетен вилушкар Still L CX S16 Still L CX S16 2.200 € Палетен вилушкар 2006 1777 м/ч Романија
палетен вилушкар Rocla Bull
Продадено
палетен вилушкар Rocla Bull
палетен вилушкар Rocla Bull слика 2
палетен вилушкар Rocla Bull слика 3
палетен вилушкар Rocla Bull слика 4
палетен вилушкар Rocla Bull слика 5
палетен вилушкар Rocla Bull слика 6
палетен вилушкар Rocla Bull слика 7
палетен вилушкар Rocla Bull слика 8
палетен вилушкар Rocla Bull слика 9
палетен вилушкар Rocla Bull слика 10
палетен вилушкар Rocla Bull слика 11
палетен вилушкар Rocla Bull слика 12
палетен вилушкар Rocla Bull слика 13
палетен вилушкар Rocla Bull слика 14
палетен вилушкар Rocla Bull слика 15
палетен вилушкар Rocla Bull слика 16
палетен вилушкар Rocla Bull слика 17
палетен вилушкар Rocla Bull слика 18
1/18
Марка:  Rocla
Модел:  Bull
Година на производство:  2006
Работни часови:  626 м/ч
Носивост:  1600 кг
Вкупна тежина:  275 кг
Висина на подигање:  3.45 м
Локација:  Шведска Norrtälje
Датум на објавување:  4.6.2024
Каталошки број на продавачот:  196361
Аукција:  1
Датум на завршување:  2024-06-11 09:08
Опис
Вкупни димензии:  2.1 м × 0.85 м × 2 м
Мотор
Сила:  11.26 кс (8.28 kW)
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Палетен вилушкар Rocla Bull

Шведски
Batterispänning: 24 volt
Ålder batterier: okänd
Besiktigad till: 2017
Gaffellängd: 1150 mm
bränsle: El
Ledstaplare
Mått & vikt
Medföljande redskap / tillbehör
Laddare
Säljarens kommentarer
Fullt fungerande
Inga kända fel
Палетни вилушкари Rocla
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се