Euro Auctions  GmbH
Euro Auctions GmbH
Во продажба: 3108 огласа
6 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Во продажба: 3108 огласа
6 години на Forkliftonline

Се продава телескопски натоварувач Merlo ROTO 38.16 на аукција

PDF
телескопски натоварувач Merlo ROTO 38.16
телескопски натоварувач Merlo ROTO 38.16
телескопски натоварувач Merlo ROTO 38.16 слика 2
телескопски натоварувач Merlo ROTO 38.16 слика 3
телескопски натоварувач Merlo ROTO 38.16 слика 4
телескопски натоварувач Merlo ROTO 38.16 слика 5
телескопски натоварувач Merlo ROTO 38.16 слика 6
телескопски натоварувач Merlo ROTO 38.16 слика 7
телескопски натоварувач Merlo ROTO 38.16 слика 8
телескопски натоварувач Merlo ROTO 38.16 слика 9
телескопски натоварувач Merlo ROTO 38.16 слика 10
телескопски натоварувач Merlo ROTO 38.16 слика 11
телескопски натоварувач Merlo ROTO 38.16 слика 12
телескопски натоварувач Merlo ROTO 38.16 слика 13
телескопски натоварувач Merlo ROTO 38.16 слика 14
телескопски натоварувач Merlo ROTO 38.16 слика 15
телескопски натоварувач Merlo ROTO 38.16 слика 16
телескопски натоварувач Merlo ROTO 38.16 слика 17
телескопски натоварувач Merlo ROTO 38.16 слика 18
телескопски натоварувач Merlo ROTO 38.16 слика 19
телескопски натоварувач Merlo ROTO 38.16 слика 20
телескопски натоварувач Merlo ROTO 38.16 слика 21
телескопски натоварувач Merlo ROTO 38.16 слика 22
телескопски натоварувач Merlo ROTO 38.16 слика 23
телескопски натоварувач Merlo ROTO 38.16 слика 24
телескопски натоварувач Merlo ROTO 38.16 слика 25
телескопски натоварувач Merlo ROTO 38.16 слика 26
телескопски натоварувач Merlo ROTO 38.16 слика 27
телескопски натоварувач Merlo ROTO 38.16 слика 28
телескопски натоварувач Merlo ROTO 38.16 слика 29
телескопски натоварувач Merlo ROTO 38.16 слика 30
телескопски натоварувач Merlo ROTO 38.16 слика 31
телескопски натоварувач Merlo ROTO 38.16 слика 32
телескопски натоварувач Merlo ROTO 38.16 слика 33
Заинтересирани сте за огласот?
1/33
PDF
Цена:
— (аукција)
оди на аукција
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Merlo
Модел:  ROTO 38.16
Година на производство:  2009
Нето тежина:  12760 кг
Локација:  Германија Dormagen
Датум на објавување:  4.6.2024
Forkliftonline ID:  DZ40427
Аукција:  1
Датум на извршување:  2024-06-26 09:00
Датум на завршување:  2024-06-28 23:00
Аукцијата започнува за:  4 дена 19:11
Состојба
Состојба:  половни
Дополнителни информации
VIN:  ZFIRT3800B8537084

Дополнителни информации — Телескопски натоварувач Merlo ROTO 38.16

Германски
2009 Merlo ROTO 38.16 - ZFIRT3800B8537084
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Merlo P38.13 аукција Телескопски натоварувач 2012 Германија, Dormagen
Merlo ROTO 45.21 аукција Телескопски натоварувач 2013 Германија, Dormagen
Merlo ROTO 38.16 S аукција Телескопски натоварувач Германија, Dormagen
JCB 540-170 аукција Телескопски натоварувач 2010 Германија, Dormagen
Ausa T204H аукција Телескопски натоварувач 2012 Германија, Dormagen
Magni RTH 5.30 аукција Телескопски натоварувач 2013 Германија, Dormagen