Огласот Се продава вилушки на аукција е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
вилушки Pallet Forks Pallet Forks 1.601 € Вилушки 2019 5000 кг Шведска, Västra Götaland
вилушки Gjerstad Stora BM Gjerstad Stora BM цена на барање Вилушки 9900 кг Шведска, Luleå
вилушки Gjerstad Gjerstad цена на барање Вилушки 1600 мм Шведска, Luleå
вилушки Drivex GHH1500 Drivex GHH1500 цена на барање Вилушки 2016 Шведска, Sundsvall
вилушки
Продадено
вилушки
вилушки слика 2
вилушки слика 3
вилушки слика 4
1/4
Тип:  вилушки
Локација:  Шведска Falköping
Датум на објавување:  4.6.2024
Каталошки број на продавачот:  196217
Аукција:  1
Датум на завршување:  2024-06-11 09:17
Опис
Вкупни димензии:  должина - 2.2 м, широчина - 0.16 м
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Вилушки

Шведски
Förlängningsgafflar
Mått & vikt
Вилушки
Резултати од пребарување: 921 огласа
Прикажи
Претплати се