Филтри -

Бензински виљушкари

Резултати од пребарување: 50 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

50 огласа: Бензински виљушкари

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
5.950 € Без ДДВ
Носивост 1500 кг Гориво бензин Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м
Година 2010 Километража 7326 м/ч Сила
Литванија, Putiniškės
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Гориво бензин
Година Километража Сила
Белгија, Lievegem
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
бензински виљушкар Komatsu FD50 бензински виљушкар Komatsu FD50
2
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 22.960 €
Носивост 5000 кг
Година 1998 Километража Сила
Украина, Одесская обл
Контактирајте го продавачот
6.000 US$ EUR ≈ 5.510 €
Носивост 1500 кг Гориво бензин
Година 1998 Километража Сила
Украина, Одесская обл
Контактирајте го продавачот
6.000 US$ EUR ≈ 5.510 €
Носивост 1500 кг Гориво бензин Висина на подигање 3 м
Година Километража Сила
Украина, Одесская обл
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година 2015 Километража 4929 м/ч Сила
Австрија, Haid
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Сила
Белгија, Lokeren
Контактирајте го продавачот
11.200 € PLN 48.000 PLN
Носивост 1600 кг Гориво бензин Тип на јарбол дуплекс
Година 2017 Километража 6049 км Сила
Полска, K/Kielc
бензински виљушкар TCM 10437 - FHGE9T4 бензински виљушкар TCM 10437 - FHGE9T4 бензински виљушкар TCM 10437 - FHGE9T4
3
Контактирајте го продавачот
5.250 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Гориво бензин Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м
Година 2013 Километража 5617 м/ч Сила
Литванија, Putiniškės
Контактирајте го продавачот
26.900 US$ EUR ≈ 24.700 €
Носивост 2500 кг Гориво бензин
Година 2018 Километража 5600 м/ч Сила
Чиле
Контактирајте го продавачот
25.830 € CLP 26.500.000 CLP
Носивост 2000 кг Гориво гас/бензин Висина на подигање 4.7 м
Година 2024 Километража 1 м/ч Сила
Чиле
бензински виљушкар Toyota 10552- 8FG10 бензински виљушкар Toyota 10552- 8FG10 бензински виљушкар Toyota 10552- 8FG10
3
Контактирајте го продавачот
7.250 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Гориво бензин Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м
Година 2017 Километража 2942 м/ч Сила
Литванија, Putiniškės
Контактирајте го продавачот
10.900 US$ EUR ≈ 10.010 €
Носивост 1750 кг Гориво бензин Тип на јарбол триплекс Слободен од 2000 мм Висина на подигање 4300 м
Година 2008 Километража 10400 м/ч Сила
Украина, Kyiv
бензински виљушкар
1
Контактирајте го продавачот
160.000 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Холандија, Schiedam
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Година 1996 Километража 5800 м/ч Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
19.990 € Без ДДВ
Носивост 1800 кг Гориво бензин Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.51 м
Година 2022 Километража Сила
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Гориво бензин Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м
Година 2022 Километража Сила
Полска, Białystok
бензински виљушкар Clark 1970
1
Контактирајте го продавачот
1.411 € Без ДДВ
Гориво бензин
Година 1970 Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво бензин Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м
Година 2006 Километража 1717 м/ч Сила
Украина, Odesa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 900 кг Гориво бензин Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м Центар на оптеретување 500 мм
Година 2002 Километража Сила
Украина, Odesa
Контактирајте го продавачот
12.800 US$ EUR ≈ 11.750 €
Носивост 9245 кг Евро Euro 3 Гориво дизел Брзина 30 км/ч Висина на подигање 3 м Ширина на вилушки 1960 мм
Година 2017 Километража 1077 м/ч Сила
Кина, Minhang District, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3500 кг Висина на подигање 3.35 м Центар на оптеретување 500 мм
Година 2004 Километража Сила
Холандија, Rotterdam
Контактирајте го продавачот
8.280 € Со вклучен ДДВ
Година 2011 Километража 1605 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
7.600 € Без ДДВ
Носивост 3000 кг Гориво бензин Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м
Година 2002 Километража Сила
Литванија, Putiniškės
бензински виљушкар Mitsubishi CLASIDIA 30 бензински виљушкар Mitsubishi CLASIDIA 30
2
Контактирајте го продавачот
23.000 US$ EUR ≈ 21.120 €
Висина на подигање 4.5 м
Година 2024 Километража 100 м/ч Сила
Кина
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 50 огласа
Прикажи