Филтри -

Далекусежни слагачи

Резултати од пребарување: 210 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

210 огласа: Далекусежни слагачи

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 45000 кг Евро Euro 4 Висина на подигање 15.4 м Тип на јарбол дуплекс
Година 2017 Километража 10000 м/ч Сила
Германија, Oststeinbek
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 46000 кг Евро Euro 4 Висина на подигање 15.4 м Тип на јарбол дуплекс
Година 2020 Километража 8900 м/ч Сила
Германија, Oststeinbek
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2014 Километража 18596 м/ч Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013 Километража 19002 м/ч Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 45000 кг Тип на јарбол стандард
Година 2016 Километража 6000 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2016 Километража 24881 м/ч Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 45000 кг Тип на јарбол телескопски
Година 2010 Километража Сила
Италија, Lavagna (GE)
далекусежен слагач Liebherr LRS645 далекусежен слагач Liebherr LRS645
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 45000 кг Висина на подигање 15 м
Година 2006 Километража 11800 м/ч Сила
Италија, Lavagna (GE)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 45000 кг
Година 2017 Километража 22000 м/ч Сила
Италија, Lavagna (GE)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 45000 кг
Година 2001 Километража 22000 м/ч Сила
Италија, Lavagna (GE)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 45000 кг
Година 2016 Километража Сила
Италија, Lavagna (GE)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 45000 кг Евро Euro 4 Висина на подигање 15.4 м Брзина 2125 км/ч Тип на јарбол телескопски
Година 06/2012 Километража 11200 м/ч Сила
Израел, Haifa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 45000 кг Евро Euro 4 Висина на подигање 19.1 м Брзина 21.123 км/ч Тип на јарбол телескопски
Година 06/2018 Километража 11292 м/ч Сила
Израел, Haifa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 45000 кг
Година Километража 2399 м/ч Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 45000 кг Висина на подигање 15 м
Година 2014 Километража 20764 м/ч Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 45000 кг Висина на подигање 15.4 м
Година 2011 Километража 17552 м/ч Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2017 Километража 13104 м/ч Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
138.000 US$ EUR ≈ 127.400 €
Носивост 45000 кг Брзина 24 км/ч Тип на јарбол стандард
Година 2016 Километража 3000 м/ч Сила
Кина
далекусежен слагач Toyota 8FBR FSV6000
1
Контактирајте го продавачот
Година Километража Сила
Аргентина, Temperley. Provincia Buenos Aires
далекусежен слагач Toyota 8FBR FSV6000
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Аргентина, Temperley. Provincia Buenos Aires
нови далекусежен слагач HANGCHA RS4531CH нови далекусежен слагач HANGCHA RS4531CH нови далекусежен слагач HANGCHA RS4531CH
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 45000 кг Евро Euro 3 Висина на подигање 5 м
Година 2022 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 15.1 м
Година Километража 21000 м/ч Сила
Германија, Oldenburg
Контактирајте го продавачот
45 €
Носивост 42000 кг
Година 1997 Километража Сила
Италија, Mariglianella (Napoli)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 45000 кг Висина на подигање 15.1 м
Година 2023 Километража Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
187.800 € Без ДДВ
Носивост 42000 кг
Година 1998 Километража 20500 м/ч Сила
Грција
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 210 огласа
Прикажи
Претплати се