Филтри -

Дизел вилушкари Caterpillar

Резултати од пребарување: 135 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

135 огласа: Дизел вилушкари Caterpillar

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Година 1998 Километража Сила
Полска, Lubartów
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража 4774 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros Dubai
8 години на Forkliftonline
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4500 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2014 Километража 4659 м/ч Сила
Франција, Senlis
дизел вилушкар Caterpillar CAT V80F дизел вилушкар Caterpillar CAT V80F
2
Контактирајте го продавачот
6.800 € Без ДДВ
Година 08/1993 Километража Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2007 Километража 17478 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros Dubai
8 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4000 кг Гориво дизел Висина на подигање 3700 м
Година 1986 Километража 2500 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
5.885 € PLN 25.000 PLN
Тип на јарбол дуплекс
Година Километража 9502 м/ч Сила
Полска, Licytacja Na Portalu Flotilo.pl; Auction On Flotilo.pl
Контактирајте го продавачот
33.850 € PLN 143.800 PLN
Носивост 2500 кг Гориво дизел Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2022 Километража Сила
Полска, Zabrze
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Мексико, Chihuahua
аукција 500 €
Гориво дизел
Година 2008 Километража 3687 м/ч Сила
Холандија, Thorn
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
58.800 € Без ДДВ
Гориво дизел
Година 01/1984 Километража 708 м/ч Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1991 Километража 8098 м/ч Сила
Мексико, Chihuahua
дизел вилушкар Caterpillar DP25NTD
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.3 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража 7034 м/ч Сила
Франција, Senlis
дизел вилушкар Caterpillar EP 30k PAC дизел вилушкар Caterpillar EP 30k PAC дизел вилушкар Caterpillar EP 30k PAC
3
Контактирајте го продавачот
8.750 € Без ДДВ
Носивост 3000 кг Висина на подигање 4.75 м
Година 2007 Километража 7667 м/ч Сила
Холандија, Vianen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво дизел
Година 1980 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3629 кг
Година 2016 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2011 Километража 7442 м/ч Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
22.500 US$ EUR ≈ 20.680 €
Носивост 3266 кг
Година 2015 Километража 5733 м/ч Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1500 кг Гориво дизел
Година 1999 Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Носивост 3000 кг Гориво дизел Висина на подигање 3.3 м
Година 2018 Километража 179 м/ч Сила
Унгарија, Gyor
дизел вилушкар Caterpillar GP15N
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.49 м Должина на вилушка 0.9 м
Година 2007 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Година Километража 3403 м/ч Сила
Белгија, Genk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5000 кг Гориво дизел
Година 2003 Километража 5760 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 135 огласа
Прикажи