Филтри -

Дизел вилушкари Clark

Резултати од пребарување: 50 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

50 огласа: Дизел вилушкари Clark

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 13000 кг Тип на јарбол дуплекс со слободен од Висина на подигање 5.4 м Центар на оптеретување 600 мм Должина на вилушка 2400 м
Година 1983 Километража Сила
Италија, Lavagna (GE)
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Гориво електро
Година 1990 Километража 1059 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Forkliftonline
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
6.950 € Без ДДВ
Носивост 4000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.6 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2003 Километража 15556 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
аукција 222,10 € SEK 2.500 SEK
Носивост 2350 кг Висина на подигање 4.95 м
Година 1998 Километража 12476 м/ч Сила
Шведска, Smålandsstenar
Контактирајте го продавачот
аукција 1.155 € SEK 13.000 SEK
Носивост 5700 кг Гориво дизел
Година 1974 Километража 2191 м/ч Сила
Шведска, Vaxholm
аукција 500 €
Гориво гас
Година Километража Сила
Холандија, Tiel
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
7.750 € Без ДДВ
Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.75 м Должина на вилушка 1.6 м
Година 2000 Километража 1249 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 11400 кг Гориво дизел Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 2 м Ширина на вилушки 250 мм
Година 1990 Километража 1875 м/ч Сила
Белгија, Fontaine-l'Évêque
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 € Без ДДВ
Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година Километража Сила
Белгија, Antwerpen
аукција 250 €
Година Километража Сила
Белгија, Zele
Troostwijk NV
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Носивост 10000 кг Гориво дизел Висина на подигање 3 м
Година 1980 Километража Сила
Германија, Hückelhoven Baal
Контактирајте го продавачот
31.490 €
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м
Година 2023 Километража 5 м/ч Сила
Германија, Eltmann
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Носивост 5000 кг Висина на подигање 3 м
Година 2017 Километража 9603 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Носивост 4000 кг Висина на подигање 3 м
Година 2017 Километража 7608 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Година 1990 Километража 5000 м/ч Сила
Холандија, schoondijke
аукција 500 €
Година Километража Сила
Унгарија, Nyíribrony
Troostwijk Auctions
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 1990 Километража 8711 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Forkliftonline
дизел вилушкар Clark DPL 60
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.2 м Центар на оптеретување 600 мм
Година 1985 Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Должина на вилушка 1.2 м
Година 1987 Километража Сила
Холандија, Klundert
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2019 Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Носивост 1500 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.28 м
Година 2012 Километража 3625 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво дизел
Година Километража 1892 м/ч Сила
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Носивост 5500 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.67 м
Година 2017 Километража 8845 м/ч Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
13.730 € BRL 80.000 R$
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.8 м
Година 2006 Километража Сила
Бразил
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 50 огласа
Прикажи