Филтри -

Дизел вилушкари Daewoo

Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

28 огласа: Дизел вилушкари Daewoo

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 1.910 € DKK 14.250 DKK
Носивост 1500 кг Гориво гас Висина на подигање 3.3 м
Година 1997 Километража Сила
Данска, Fyn
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Носивост 3300 кг Висина на подигање 4.75 м
Година 2008 Километража 8500 м/ч Сила
Романија, Bihor
LORGER SRL
4 години на Forkliftonline
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво дизел
Година 2001 Километража 9990 м/ч Сила
Белгија, Mont (Houffalize)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1995 Километража Сила
Обединето Кралство, Doncaster
Контактирајте го продавачот
аукција 1.500 € Без ДДВ
Носивост 3000 кг Гориво дизел
Година 2000 Километража Сила
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Гориво дизел
Година 2024-03 Километража 4108 м/ч Сила
Германија, Selm
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс
Година Километража Сила
Романија
дизел вилушкар Daewoo Doosan D30S-3 0000 за делови дизел вилушкар Daewoo Doosan D30S-3 0000 за делови дизел вилушкар Daewoo Doosan D30S-3 0000 за делови
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.23 м
Година 1999 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс
Година Километража Сила
Романија
дизел вилушкар Daewoo D30S-3 0000 за делови дизел вилушкар Daewoo D30S-3 0000 за делови дизел вилушкар Daewoo D30S-3 0000 за делови
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.23 м
Година 1999 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5000 кг Гориво дизел Висина на подигање 4.25 м
Година 2004 Километража Сила
Романија
дизел вилушкар Daewoo Doosan D30S-3 0000 дизел вилушкар Daewoo Doosan D30S-3 0000 дизел вилушкар Daewoo Doosan D30S-3 0000
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3000 кг Гориво дизел Висина на подигање 3230 м
Година 1999 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5000 кг Гориво дизел
Година 2004 Километража Сила
Романија
дизел вилушкар Daewoo Doosan D30S-3 дизел вилушкар Daewoo Doosan D30S-3 дизел вилушкар Daewoo Doosan D30S-3
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3000 кг Гориво дизел Висина на подигање 3230 м
Година 1999 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
5.750 €
Носивост 2500 кг Гориво дизел Висина на подигање 4.4 м Должина на вилушка 1.1 м
Година 1998 Километража 5165 м/ч Сила
Холандија, Geleen
Контактирајте го продавачот
9.750 €
Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 0.47 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 1998 Километража 4118 м/ч Сила
Холандија, Sneek
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво дизел
Година 1999 Километража 8026 м/ч Сила
Холандија, Klundert
Контактирајте го продавачот
6.950 €
Носивост 2000 кг Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1 м
Година 2009 Километража Сила
Холандија, Geleen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1500 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.5 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.5 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
дизел вилушкар Daewoo D30S-3  V-3523 дизел вилушкар Daewoo D30S-3  V-3523 дизел вилушкар Daewoo D30S-3  V-3523
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.3 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.5 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Претплати се