Филтри -

Дизел вилушкари Jungheinrich

Резултати од пребарување: 109 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

109 огласа: Дизел вилушкари Jungheinrich

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2013 Километража Сила
Германија, Dusseldorf
Контактирајте го продавачот
21.900 US$ EUR ≈ 20.120 €
Носивост 3000 кг Гориво дизел Висина на подигање 4.5 м
Година 2023 Километража Сила
Турција
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција 9.000 € Без ДДВ
Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.7 м
Година Километража 5961 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 9.000 € Без ДДВ
Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година Километража 5005 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
дизел вилушкар Jungheinrich GPL за делови дизел вилушкар Jungheinrich GPL за делови
2
Контактирајте го продавачот
21 €
Година Километража Сила
Романија
аукција 2.500 €
Гориво дизел
Година Километража 7276 м/ч Сила
Романија, Hereclean
Troostwijk Auctions
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
9.950 € Без ДДВ
Носивост 4000 кг Гориво дизел Висина на подигање 3.5 м
Година 2014 Километража 13448 м/ч Сила
Холандија
Контактирајте го продавачот
21 €
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година 2014 Километража Сила
Белгија, Malmedy
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Гориво дизел
Година 2015 Километража 1658 км Сила
Шпанија, Ocana River
Ritchie Bros (Spain) S.L.
10 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Носивост 3500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5 м
Година 2018 Километража 4000 м/ч Сила
Полска, Glinnik
аукција 2.750 €
Гориво гас
Година 1996 Километража 2260 м/ч Сила
Холандија, Tiel
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Носивост 3500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м
Година 2011 Километража 4656 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Гориво гас Висина на подигање 0.6 м
Година 2018 Километража 5142 м/ч Сила
Холандија
аукција 3.000 €
Гориво електро
Година 2019 Километража 10828 м/ч Сила
Холандија, Tiel
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Гориво дизел Висина на подигање 4.7 м
Година Километража 1180 м/ч Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Гориво дизел Висина на подигање 4.7 м
Година Километража 173 м/ч Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Гориво дизел Висина на подигање 7.5 м
Година Километража 11591 м/ч Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Гориво дизел Висина на подигање 7.5 м
Година Километража 10155 м/ч Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
16.600 € Без ДДВ
Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2015 Километража 3008 м/ч Сила
Германија, Delbrück
PEITZMEYER Fahrzeug- und Gerätevertrieb
3 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 5.05 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2017 Километража 4980 м/ч Сила
Холандија, Geleen
Контактирајте го продавачот
16.140 € GBP 13.730 GBP
Носивост 4000 кг Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 1.51 м Ширина на вилушки 120 мм
Година 2015 Километража 11696 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Носивост 3000 кг Гориво дизел
Година 2014 Километража 8500 м/ч Сила
Хрватска, Strmec
дизел вилушкар Jungheinrich EFG316 дизел вилушкар Jungheinrich EFG316 дизел вилушкар Jungheinrich EFG316
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро
Година 2017 Километража 7659 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
Контактирајте го продавачот
17.550 € Без ДДВ
Носивост 3500 кг Гориво дизел Брзина 21 км/ч Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 150 мм
Година 2011 Километража 12483 м/ч Сила
Латвија, Riga
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 109 огласа
Прикажи