Филтри -

Дизел вилушкари Kalmar

Резултати од пребарување: 92 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

92 огласа: Дизел вилушкари Kalmar

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 2.4 м
Година Километража 22000 м/ч Сила
Германија, Oldenburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 2.4 м
Година Километража 50792 м/ч Сила
Германија, Oldenburg
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 2.4 м
Година Километража 63863 м/ч Сила
Германија, Oldenburg
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Носивост 15000 кг Гориво дизел Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 1992 Километража Сила
Холандија, Enschede
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Гориво дизел Висина на подигање 3.75 м
Година 2000 Километража 14354 м/ч Сила
Естонија, Lääne-Harju vald
Контактирајте го продавачот
40.900 €
Гориво дизел Висина на подигање 5 м
Година 2010 Километража 18772 м/ч Сила
Холандија, Winterswijk
дизел вилушкар Kalmar DC 12/1200 дизел вилушкар Kalmar DC 12/1200 дизел вилушкар Kalmar DC 12/1200
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво дизел Висина на подигање 6.5 м Должина на вилушка 2.4 м
Година Километража Сила
Италија, Suzzara (MN)
Контактирајте го продавачот
31.950 €
Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 2.15 м
Година 2007 Километража 32037 м/ч Сила
Холандија, Groot-Ammers
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво дизел
Година 2018 Километража 3500 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво дизел
Година 2015 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво дизел
Година 2018 Километража 3000 м/ч Сила
Кина
аукција 4.372 € SEK 51.000 SEK
Носивост 12000 кг
Година 1989 Километража 35193 км Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 2.4 м
Година Километража 20078 м/ч Сила
Холандија, Bosschenhoofd
Контактирајте го продавачот
42.900 €
Гориво дизел Висина на подигање 5 м
Година 2011 Километража 21915 м/ч Сила
Холандија, Winterswijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 16000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.08 м
Година 2023 Километража 55 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
3 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 16000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.52 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2023 Километража 225 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
3 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 16000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 5.6 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2023 Километража 60 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
3 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 25000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.1 м Должина на вилушка 3 м
Година 2023 Километража 55 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
3 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Носивост 8000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.9 м Должина на вилушка 1.59 м
Година 1996 Километража 24061 м/ч Сила
Шпанија, Archena
Контактирајте го продавачот
32.330 € PLN 140.000 PLN
Носивост 5500 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.8 м Должина на вилушка 2.2 м Ширина на вилушки 140 мм
Година 2010 Километража 2552 м/ч Сила
Полска, Strzegom
Контактирајте го продавачот
11.750 €
Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.4 м
Година 1995 Километража 23120 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
12.700 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 330 м
Година 06/1998 Километража 8974 м/ч Сила
Бугарија, гр.Харманли
Контактирајте го продавачот
4.000 € Без ДДВ
Носивост 5000 кг Гориво гас Висина на подигање 3.3 м
Година 2001 Километража 22000 м/ч Сила
Германија, Saarlouis
Контактирајте го продавачот
8.000 €
Година 2000 Километража 5000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво дизел
Година Километража 8570 м/ч Сила
Холандија, Moerdijk
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 92 огласа
Прикажи
Претплати се