Филтри -

Дизел вилушкари Komatsu

Резултати од пребарување: 238 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

238 огласа: Дизел вилушкари Komatsu

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 7000 кг Гориво дизел Висина на подигање 3.8 м
Година 2000 Километража 7103 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3000 кг Евро Euro 3 Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.5 м Ширина на вилушки 1000 мм
Година 09/2010 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
6.200 €
Година Километража Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Висина на подигање 3 м
Година 01/2016 Километража 3000 м/ч Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2019 Километража Сила
Кина
дизел вилушкар Komatsu FD50-10 дизел вилушкар Komatsu FD50-10 дизел вилушкар Komatsu FD50-10
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво дизел Висина на подигање 3 м
Година 02/2018 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
869,70 € SEK 9.999 SEK
Гориво дизел
Година Километража 2106 м/ч Сила
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
8.500 US$ EUR ≈ 7.805 €
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.22 м
Година 2017 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.770 €
Гориво дизел Тип на јарбол стандард
Година 2017 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
5.000 US$ EUR ≈ 4.591 €
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс
Година 09/2020 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
6.000 US$ EUR ≈ 5.510 €
Носивост 3000 кг Гориво дизел Брзина 24 км/ч Тип на јарбол дуплекс со слободен од Слободен од 3000 мм Центар на оптеретување 400 мм Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 120 мм
Година 2020 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
7.000 US$ EUR ≈ 6.428 €
Носивост 3000 кг Гориво дизел Брзина 24 км/ч Тип на јарбол дуплекс со слободен од Слободен од 3000 мм Центар на оптеретување 400 мм Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 120 мм
Година 2021 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
6.500 US$ EUR ≈ 5.969 €
Носивост 3000 кг Гориво дизел
Година 2020 Километража 1000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
6.000 US$ EUR ≈ 5.510 €
Носивост 3000 кг Гориво дизел
Година 2018 Километража 2100 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
9.600 US$ EUR ≈ 8.815 €
Носивост 3000 кг Висина на подигање 4.5 м
Година Километража Сила
Кина, Hefei City
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3000 кг Евро Euro 3 Гориво дизел Висина на подигање 3 м
Година Километража Сила
Кина, Hefei City
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3000 кг Евро Euro 3
Година Километража Сила
Кина, Hefei City
Контактирајте го продавачот
10.000 US$ EUR ≈ 9.183 €
Година Километража Сила
Кина, Hefei City
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4310 кг Гориво дизел Брзина 17 км/ч
Година Километража Сила
Кина, Hefei City
Контактирајте го продавачот
6.300 US$ EUR ≈ 5.785 €
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.17 м
Година 2017 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
7.700 US$ EUR ≈ 7.071 €
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 6 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2018 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
8.300 US$ EUR ≈ 7.622 €
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.5 м
Година 2018 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
6.400 US$ EUR ≈ 5.877 €
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.17 м
Година 2018 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 16000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 2.15 м
Година 03/2015 Километража 3000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 238 огласа
Прикажи