Филтри -

Дизел вилушкари Linde

Резултати од пребарување: 1067 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

1067 огласа: Дизел вилушкари Linde

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
48.900 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.23 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2022 Километража 521 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.15 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2021 Километража 1403 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
17.250 € PLN 73.500 PLN
Носивост 3500 кг Гориво гас Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.35 м
Година 2018 Километража 11688 м/ч Сила
Полска, Strzałkowo
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Гориво дизел
Година 2011 Километража 16927 м/ч Сила
Холандија, Velddriel
Контактирајте го продавачот
12.950 €
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.05 м
Година 2010 Километража 15896 м/ч Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
аукција 129,60 € SEK 1.500 SEK
Носивост 2000 кг
Година 1998 Километража Сила
Шведска, Hörby
Контактирајте го продавачот
16.900 US$ EUR ≈ 15.870 €
Носивост 3000 кг Висина на подигање 3.3 м
Година 2008 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
41.500 € Без ДДВ
Носивост 8000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.5 м Должина на вилушка 1.5 м
Година 2008 Километража Сила
Романија, Galați
Контактирајте го продавачот
14.950 €
Носивост 3500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.65 м
Година 2010 Километража 19446 м/ч Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
14.950 €
Носивост 3500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м
Година 2011 Километража 19930 м/ч Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Гориво дизел
Година Километража 22440 м/ч Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
аукција 2.400 € Без ДДВ
Носивост 4500 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс
Година 1998 Километража 10091 м/ч Сила
Литванија, Plungė
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Гориво дизел
Година Километража 22362 м/ч Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 7000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.15 м
Година 2018 Километража 5093 м/ч Сила
Германија, Augustdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 3.95 м
Година 2014 Километража 8867 м/ч Сила
Германија, Augustdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.61 м Должина на вилушка 2.2 м
Година 2017 Километража 3290 м/ч Сила
Германија, Augustdorf
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.25 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2016 Километража 3385 м/ч Сила
Италија, Beinette
Контактирајте го продавачот
31.000 € Без ДДВ
Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.45 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2016 Километража 4472 м/ч Сила
Италија, Beinette
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.45 м
Година 2014 Километража 4430 м/ч Сила
Италија, Beinette
Контактирајте го продавачот
42.000 € Без ДДВ
Носивост 7000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.15 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2014 Километража 7200 м/ч Сила
Италија, Beinette
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.65 м
Година 2015 Километража 3900 м/ч Сила
Италија, Beinette
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.85 м
Година 2012 Километража 5000 м/ч Сила
Италија, Beinette
Контактирајте го продавачот
23.880 €
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.95 м
Година 2017 Километража 6029 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
24.600 €
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.95 м
Година 2018 Километража 5254 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
26.280 €
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.95 м
Година 2018 Километража 5231 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1067 огласа
Прикажи
Претплати се