Филтри -

Дизел вилушкари Manitou

Резултати од пребарување: 102 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

102 огласа: Дизел вилушкари Manitou

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4 м
Година 2006 Километража 4650 м/ч Сила
Франција, Vitrolles
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво дизел Висина на подигање 4 м
Година Километража 3612 м/ч Сила
Холандија, Groenlo
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
12.800 €
Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2014 Километража 8975 м/ч Сила
Холандија, Meerkerk (A27, exit 25)
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2015 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво дизел Висина на подигање 5 м
Година Километража Сила
Белгија, Moerbeke
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Носивост 5000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4 м
Година 2005 Километража 4500 м/ч Сила
Италија, Beinette
Контактирајте го продавачот
аукција 9.000 €
Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.3 м
Година Километража 3925 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 3.8 м Должина на вилушка 1.2 м
Година Километража 2 м/ч Сила
Холандија, Barneveld
Контактирајте го продавачот
12.950 €
Година 2004 Километража 6990 м/ч Сила
Холандија, Geleen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Слободен од 1520 мм Висина на подигање 4.7 м Центар на оптеретување 500 мм Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража 15 м/ч Сила
Германија, Friedrichsdorf
Контактирајте го продавачот
12.950 € Без ДДВ
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.7 м Центар на оптеретување 500 мм Должина на вилушка 1.2 м
Година 2004 Километража 6990 м/ч Сила
Холандија, Geleen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3500 кг Евро Euro 2 Гориво дизел Брзина 19 км/ч Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1150 м Ширина на вилушки 125 мм
Година 2022 Километража 4 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
аукција 4.500 €
Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс
Година Километража Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 2.500 €
Гориво дизел Висина на подигање 5.5 м
Година Километража 8905 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
21.900 €
Година 2022 Километража 100 м/ч Сила
Австрија, At-2100 Korneuburg
Контактирајте го продавачот
93.000 € Без ДДВ
Носивост 10000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Слободен од 150 мм Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1150 м
Година 2024 Километража Сила
Полска, Zator
Контактирајте го продавачот
52.900 € Без ДДВ
Носивост 5000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Слободен од 150 мм Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1150 м Ширина на вилушки 150 мм
Година 2024 Километража Сила
Полска, Zator
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Носивост 4000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Слободен од 150 мм Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1150 м Ширина на вилушки 150 мм
Година 2023 Километража Сила
Полска, Zator
Контактирајте го продавачот
16.555 € Без ДДВ
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4 м
Година 2018 Километража 5777 м/ч Сила
Шпанија, Alcalá de Guadaíra
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2019 Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Гориво дизел
Година 2012 Километража 5000 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
11.800 € Без ДДВ
Носивост 5000 кг Висина на подигање 4.79 м
Година 1992 Километража Сила
Литванија, Marijampolės sav.
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Гориво дизел Висина на подигање 4.5 м
Година Километража 550 м/ч Сила
Белгија, Moerbeke
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.75 м Должина на вилушка 1.1 м
Година 2011 Километража 4731 м/ч Сила
Полска, Andrychów
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Носивост 2500 кг Брзина 20 км/ч
Година 2013 Километража 1000 м/ч Сила
Чехија, Praha 19
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 102 огласа
Прикажи
Претплати се