Филтри -

Дизел вилушкари Svetruck

Резултати од пребарување: 41 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

41 огласа: Дизел вилушкари Svetruck

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
аукција 44,42 € SEK 500 SEK
Носивост 12000 кг
Година 2004 Километража 24586 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1998 Километража 35604 м/ч Сила
Данска, Odder
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 16000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 2.5 м
Година 2010 Километража 22192 м/ч Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво дизел Висина на подигање 5 м
Година 03/2001 Километража 21147 м/ч Сила
Холандија, Deventer
дизел вилушкар Svetruck 136-120-35
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 13600 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 5.5 м
Година 1987 Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м
Година 2011 Километража Сила
Холандија, Klundert
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Носивост 10000 кг Гориво дизел Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 1.8 м Ширина на вилушки 200 мм
Година 2001 Километража 20000 м/ч Сила
Полска, Sitkówka-Nowiny
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Година 1991 Километража 24445 м/ч Сила
Естонија, Padise
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.08 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2010 Километража 12180 м/ч Сила
Холандија, Klundert
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво дизел Должина на вилушка 2.35 м
Година Километража 7026 м/ч Сила
Холандија, Moerdijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 1.45 м
Година 1985 Километража 5883 м/ч Сила
Холандија, Klundert
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 6.5 м
Година Километража 15277 м/ч Сила
Холандија, Bosschenhoofd
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 10 м
Година Километража 16650 м/ч Сила
Холандија, Bosschenhoofd
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10000 кг
Година 1995 Километража 19150 м/ч Сила
Шпанија, Girona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 16000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс
Година 2005 Километража 14987 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 13600 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Должина на вилушка 2.4 м
Година 2016 Километража 10060 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 16000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Должина на вилушка 2.5 м
Година 1995 Километража 20036 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 12000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Должина на вилушка 2.3 м
Година 1999 Километража 7092 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2001 Километража 23983 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 13600 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Должина на вилушка 2.5 м
Година 2006 Километража 15269 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 13600 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Должина на вилушка 2.4 м
Година 2002 Километража 20970 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 18000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Должина на вилушка 2.4 м
Година 2012 Километража 4625 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 9000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Должина на вилушка 2.4 м
Година 2002 Километража 40096 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 15000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Должина на вилушка 2.2 м
Година 2004 Километража 13329 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 15000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Должина на вилушка 2.4 м
Година 2008 Километража 26179 м/ч Сила
Данска, Odder
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 41 огласа
Прикажи