Филтри -

Дизел вилушкари TCM

Резултати од пребарување: 177 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

177 огласа: Дизел вилушкари TCM

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
дизел вилушкар TCM FHD 18 Z8 дизел вилушкар TCM FHD 18 Z8
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1800 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард
Година 1998 Километража 13185 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2020 Километража Сила
Кина
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
аукција аукција
Година 2000 Километража 21896 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
4.995 €
Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 0.12 м
Година 1989 Километража 3148 м/ч Сила
Холандија, Sneek
Контактирајте го продавачот
4.980 US$ EUR ≈ 4.684 €
Година 2021 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3000 кг Евро Euro 3 Гориво дизел
Година Километража Сила
Кина, He Fei Shi
Контактирајте го продавачот
4.950 €
Гориво дизел Висина на подигање 4.5 м
Година 1987 Километража 9900 м/ч Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво дизел
Година 2018 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 7000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 6 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 150 мм
Година 07/2018 Километража Сила
Кина
дизел вилушкар TCM Electric c/w Charger
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
5.830 US$ EUR ≈ 5.483 €
Гориво дизел
Година Километража Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Носивост 3000 кг Евро Euro 2 Гориво дизел Висина на подигање 3 м
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
аукција 4.034 € DKK 30.100 DKK
Висина на подигање 4.8 м
Година 2007 Километража 19349 м/ч Сила
Данска, Tølløse
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво дизел
Година 2013 Километража 3500 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво дизел Должина на вилушка 2.2 м
Година Километража 6777 м/ч Сила
Холандија, Moerdijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2016 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 02/2018 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 06/2018 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
5.500 US$ EUR ≈ 5.173 €
Носивост 3000 кг Брзина 20 км/ч Тип на јарбол стандард Слободен од 3000 мм Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.07 м Ширина на вилушки 155 мм
Година 2020 Километража 1200 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 07/2018 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 28.220 €
Носивост 3000 кг Гориво дизел Висина на подигање 3 м
Година 2022 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
4.000 US$ EUR ≈ 3.762 €
Евро Euro 2 Гориво дизел
Година 2019 Километража Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 07/2018 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 07/2022 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2019 Километража Сила
Кина
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 177 огласа
Прикажи
Претплати се