Филтри -

Дизел вилушкари Yale

Резултати од пребарување: 135 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

135 огласа: Дизел вилушкари Yale

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5500 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.4 м
Година 2008 Километража 4624 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
12.200 €
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.95 м
Година 2015 Километража 5395 м/ч Сила
Белгија, AALST
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.9 м
Година 2020 Километража 497 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.9 м
Година 2020 Километража 497 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.6 м
Година 2014 Километража 4053 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Носивост 4000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.65 м
Година 2020 Километража 8237 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
36.000 €
Носивост 8000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.96 м
Година 2016 Километража 15439 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
28.300 €
Носивост 7000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.4 м
Година 2008 Километража 13657 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
14.200 €
Носивост 3500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.61 м
Година 2013 Километража 5364 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
20.300 €
Носивост 4500 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.4 м
Година 2014 Километража 7421 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
15.300 €
Носивост 4000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.25 м
Година 2008 Километража 8020 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
24.000 €
Носивост 4000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.65 м
Година 2017 Километража 9625 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Носивост 4000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.25 м
Година 2012 Километража 3257 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
аукција 10.000 €
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.1 м
Година 2016 Километража 6469 м/ч Сила
Шпанија, Madrid
Контактирајте го продавачот
9.750 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.78 м
Година 2019 Километража 5985 м/ч Сила
Холандија, Tilburg
дизел вилушкар Yale GDP40VX6 дизел вилушкар Yale GDP40VX6
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6 м
Година 2014 Километража 8368 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
дизел вилушкар Yale GDP40LJ дизел вилушкар Yale GDP40LJ
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.2 м
Година 2004 Километража 4079 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
10.750 € Без ДДВ
Тип на јарбол триплекс
Година 2005 Километража 8908 м/ч Сила
Холандија, Winterswijk Meddo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3050 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.81 м
Година 2017 Километража 4907 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
7.036 € PLN 30.000 PLN
Носивост 2500 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2008 Километража 22733 м/ч Сила
Полска, KUNÓW
Контактирајте го продавачот
6.801 € PLN 29.000 PLN
Носивост 5000 кг Висина на подигање 3.35 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 1984 Километража 11249 м/ч Сила
Полска, KUNÓW
дизел вилушкар Yale GDP35VX дизел вилушкар Yale GDP35VX
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.9 м
Година 2015 Километража 5157 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс
Година 2017 Километража Сила
Шпанија, Ocana River
Ritchie Bros (Spain) S.L.
10 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3500 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.6 м
Година 2015 Километража 6035 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
дизел вилушкар Yale GDP25VX дизел вилушкар Yale GDP25VX
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.79 м
Година 2016 Километража 12965 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 135 огласа
Прикажи