Филтри -

Електрични палетари Ameise

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3 огласа: Електрични палетари Ameise

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
1.813 € RON 9.019 RON
Носивост 1100 кг Висина на подигање 0.19 м
Година Километража Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
2.421 € RON 12.040 RON
Носивост 1500 кг
Година Километража Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
2.319 € RON 11.540 RON
Носивост 1300 кг
Година Километража Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се