Филтри -

Електрични палетари Atlet од Холандија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

8 огласа: Електрични палетари Atlet од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Должина на вилушка 1.15 м
Година Километража 2176 м/ч Сила
Холандија, Moerdijk
Контактирајте го продавачот
650 € Без ДДВ
Година 2007 Километража Сила
Холандија, Lunteren
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
електричен палетар Atlet PLL180L
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1800 кг Ширина на вилушки 520 мм
Година 2004 Километража Сила
Холандија, Haaksbergen
електричен палетар Atlet PLP200P
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Ширина на вилушки 560 мм
Година 2015 Километража 2416 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
електричен палетар Atlet PLL 145
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1450 кг Должина на вилушка 0.98 м Ширина на вилушки 520 мм
Година 2005 Километража 497 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1450 кг Ширина на вилушки 520 мм
Година 2012 Километража 2921 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
електричен палетар Atlet PLL180
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1800 кг Ширина на вилушки 560 мм
Година 2015 Километража 1400 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
950 €
Година 2004 Километража Сила
Холандија, Steenwijk
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се