Филтри -

Електрични палетари BT

Резултати од пребарување: 87 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

87 огласа: Електрични палетари BT

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
аукција 134 € DKK 1.000 DKK
Година 2007 Километража Сила
Данска, Tølløse
Контактирајте го продавачот
1.700 €
Носивост 1800 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 550 мм
Година 2016 Километража 4506 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
1.800 €
Носивост 2500 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 550 мм
Година 2016 Километража 10723 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
електричен палетар BT LPE 200
1
Контактирајте го продавачот
1.400 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м
Година 2015 Километража 10238 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
аукција 25,86 € SEK 300 SEK
Година 1992 Километража Сила
Шведска, Trekanten
Контактирајте го продавачот
1.700 €
Носивост 2500 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 550 мм
Година 2014 Километража 10698 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
1.200 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 550 мм
Година 2015 Километража 1139 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
1.750 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг
Година 2007 Километража 2999 м/ч Сила
Литванија, Putiniškės
Контактирајте го продавачот
1.700 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 550 мм
Година 2015 Километража 1272 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
1.400 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м
Година 2015 Километража 10532 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
1.700 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м
Година 2015 Километража 6638 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
1.700 €
Гориво електро
Година Километража 11574 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
3.267 € PLN 13.900 PLN
Гориво електро
Година 2014 Километража 5071 м/ч Сила
Полска, Jaktorów
Контактирајте го продавачот
1.622 € PLN 6.900 PLN
Гориво електро
Година 2016 Километража 1140 м/ч Сила
Полска, Jaktorów
Контактирајте го продавачот
2.000 €
Носивост 2500 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 550 мм
Година 2014 Километража 7806 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
аукција 900 € Без ДДВ
Носивост 1800 кг
Година 2005 Километража Сила
Португалија, 6230-483 Fundão
Контактирајте го продавачот
1.200 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг
Година 2013 Километража 3067 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
електричен палетар BT LPE 200
1
Контактирајте го продавачот
2.200 €
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2018 Километража 5102 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
електричен палетар BT LWE 160
1
Контактирајте го продавачот
1.900 €
Носивост 1600 кг Гориво електро
Година 2020 Километража 2964 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
електричен палетар BT LWE 200 Li-ion
1
Контактирајте го продавачот
1.900 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 550 мм
Година 2019 Километража Сила
Шпанија, Barcelona
електричен палетар BT LWE 200
1
Контактирајте го продавачот
1.800 €
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2016 Километража 3611 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
1.700 €
Носивост 1800 кг Гориво електро
Година 2014 Километража 2456 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
1.700 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг
Година 2017 Километража 498 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
аукција 100 €
Година 2011 Километража Сила
Германија, Salzgitter
Troostwijk Auktionen GmbH & Co. KG
6 години на Forkliftonline
аукција 100 €
Година 2012 Километража Сила
Германија, Salzgitter
Troostwijk Auktionen GmbH & Co. KG
6 години на Forkliftonline
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 87 огласа
Прикажи