Филтри -

Електрични палетари BT од Германија

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

17 огласа: Електрични палетари BT од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
електричен палетар BT LWE 180 2.000mm електричен палетар BT LWE 180 2.000mm
2
Контактирајте го продавачот
1.650 €
Година 2015 Километража 1330 м/ч Сила
Германија, Essen
Контактирајте го продавачот
5.950 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м
Година 2015 Километража 1793 м/ч Сила
Германија, Henstedt-Ulzburg
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
5.950 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2015 Километража 1835 м/ч Сила
Германија, Henstedt-Ulzburg
Контактирајте го продавачот
5.950 € Без ДДВ
Носивост 2400 кг Гориво електро
Година 2011 Километража 2116 м/ч Сила
Германија, Henstedt-Ulzburg
Контактирајте го продавачот
3.200 €
Носивост 1600 кг Гориво електро
Година 2017 Километража 3761 м/ч Сила
Германија, Dusseldorf
Контактирајте го продавачот
3.400 €
Носивост 2500 кг Гориво електро
Година 2012 Километража 4977 м/ч Сила
Германија, Dusseldorf
Контактирајте го продавачот
3.450 €
Носивост 2400 кг Гориво електро
Година 2014 Километража 2407 м/ч Сила
Германија, Dusseldorf
Контактирајте го продавачот
4.900 €
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2015 Километража 7541 м/ч Сила
Германија, Dusseldorf
Контактирајте го продавачот
3.200 €
Носивост 2500 кг Гориво електро
Година 2010 Километража 3811 м/ч Сила
Германија, Dusseldorf
Контактирајте го продавачот
3.750 €
Носивост 2500 кг Гориво електро
Година 2012 Километража 5384 м/ч Сила
Германија, Dusseldorf
Контактирајте го продавачот
2.650 €
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2014 Километража 3493 м/ч Сила
Германија, Dusseldorf
Контактирајте го продавачот
3.990 €
Носивост 1800 кг Гориво електро
Година 2016 Километража 2016 м/ч Сила
Германија, Dusseldorf
Контактирајте го продавачот
3.650 €
Носивост 1600 кг Гориво електро
Година 2017 Километража 3987 м/ч Сила
Германија, Dusseldorf
Контактирајте го продавачот
2.200 € Без ДДВ
Носивост 800 кг Гориво електро
Година 2012 Километража 2295 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
1.500 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг
Година 2014 Километража 1043 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
1.900 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг
Година 2020 Километража 1831 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
1.200 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг
Година 2013 Километража 3067 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се