Филтри -

Електрични палетари BT од Шпанија

Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

28 огласа: Електрични палетари BT од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
1.700 €
Гориво електро
Година Километража 11397 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
2.300 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 570 мм
Година 2017 Километража 4434 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
1.700 €
Гориво електро
Година Километража 11574 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2008 Километража Сила
Шпанија, Ocana River
Ritchie Bros (Spain) S.L.
10 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
1.900 €
Гориво електро
Година 2016 Километража 10467 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
1.800 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 550 мм
Година 2015 Километража 1139 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
електричен палетар BT LPE 200
1
Контактирајте го продавачот
2.100 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 550 мм
Година 2015 Километража 2742 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
електричен палетар BT LPE 200
1
Контактирајте го продавачот
2.200 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 570 мм
Година 2017 Километража 4334 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
електричен палетар BT LPE 220 FRUTERA
1
Контактирајте го продавачот
2.500 €
Носивост 2200 кг Гориво електро Должина на вилушка 1 м Ширина на вилушки 680 мм
Година 2018 Километража 5253 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
електричен палетар BT LPE 200
1
Контактирајте го продавачот
2.300 €
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2016 Километража 1311 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
електричен палетар BT LWE 180
1
Контактирајте го продавачот
1.700 €
Носивост 1800 кг Гориво електро
Година 2014 Километража 2456 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
електричен палетар BT LWE 160
1
Контактирајте го продавачот
1.800 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 550 мм
Година 2015 Километража 1272 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
1.700 €
Носивост 2500 кг Гориво електро
Година 2014 Километража 10698 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
1.900 €
Гориво електро
Година 2016 Километража 10298 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
1.900 €
Гориво електро
Година 2016 Километража 10218 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
1.800 €
Носивост 2500 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 550 мм
Година 2016 Километража 10723 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2012 Километража 6514 км Сила
Шпанија, Ocana River
Ritchie Bros (Spain) S.L.
10 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2016 Километража Сила
Шпанија, Ocana River
Ritchie Bros (Spain) S.L.
10 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2015 Километража 9701 км Сила
Шпанија, Ocana River
Ritchie Bros (Spain) S.L.
10 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
2.200 €
Гориво електро
Година Километража 7387 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
2.200 €
Гориво електро
Година Километража 7777 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
електричен палетар BT LWE 250
1
Контактирајте го продавачот
2.200 €
Носивост 2500 кг Гориво електро
Година 2017 Километража 3780 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
1.700 €
Гориво електро
Година Километража 11483 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
електричен палетар BT LWE 160
1
Контактирајте го продавачот
1.800 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 550 мм
Година 2014 Километража 1618 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
2.200 €
Гориво електро
Година Километража 7194 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Претплати се