Филтри -

Електрични палетари Baka

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Електрични палетари Baka

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
13.000 € GBP 11.290 GBP
Носивост 3000 кг Гориво електро Висина на подигање 0.24 м
Година 1997 Километража 400 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
3 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8000 кг Гориво електро Висина на подигање 0.26 м
Година 2008 Километража 3600 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
3 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10000 кг Гориво електро Висина на подигање 0.54 м
Година 2007 Километража 1000 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
3 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 20000 кг Гориво електро Висина на подигање 0.29 м
Година 2016 Километража 125 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
3 години на Forkliftonline
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се