Филтри -

Електрични палетари Clark

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Електрични палетари Clark

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Италија, Tortolì
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 540 мм
Година 2017 Километража 2798 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1500 кг Гориво електро Висина на подигање 0.1 м
Година 2023 Километража 2 м/ч Сила
Германија, Eltmann
нови електричен палетар Clark LWio15
1
Контактирајте го продавачот
2.100 US$ EUR ≈ 1.944 €
Висина на подигање 187 м Должина на вилушка 1150 м
Година 2023 Километража Сила
Украина, Dnipro
Контактирајте го продавачот
аукција 415,90 € DKK 3.100 DKK
Гориво електро
Година Километража Сила
Данска, Fyn
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се