Филтри -

Електрични палетари Doosan

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3 огласа: Електрични палетари Doosan

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
4.190 €
Носивост 1800 кг Гориво електро Висина на подигање 0.2 м Должина на вилушка 1.9 м Ширина на вилушки 660 мм
Година 2022 Километража 30 м/ч Сила
Германија, Eltmann
Контактирајте го продавачот
1.300 € Без ДДВ
Носивост 1800 кг
Година 2014 Километража 1119 м/ч Сила
Шпанија, Girona
Контактирајте го продавачот
1.599 €
Носивост 1500 кг Гориво електро
Година 2022 Километража 5 м/ч Сила
Германија, Eltmann
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се