Филтри -

Електрични палетари Energy Lift

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Електрични палетари Energy Lift

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Должина на вилушка 1.1 м Ширина на вилушки 180 мм
Година Километража Сила
Турција, Bursa
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се