Филтри -

Електрични палетари Fada

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Електрични палетари Fada

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови електричен палетар Fada KALIP DEĞİŞİM VE TRANSFER ARABASI (DTC)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 50000 кг
Година Километража Сила
Турција, Sakarya
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се