Филтри -

Електрични палетари Hyster од Германија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

8 огласа: Електрични палетари Hyster од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2014 Километража 817 м/ч Сила
Германија, Oststeinbek
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1800 кг Гориво електро
Година 2015 Километража 1463 м/ч Сила
Германија, Oststeinbek
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.18 м
Година 2014 Километража 835 м/ч Сила
Германија, Oststeinbek
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро
Година 2017 Километража 596 м/ч Сила
Германија, Oststeinbek
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1800 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.18 м
Година 2015 Километража 1009 м/ч Сила
Германија, Oststeinbek
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво електро
Година 2020 Километража Сила
Германија, Oststeinbek
Контактирајте го продавачот
1.800 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Брзина 7 км/ч
Година 2020 Километража 1393 м/ч Сила
Германија, Ahaus-Wessum
Контактирајте го продавачот
1.750 € Без ДДВ
Гориво електро
Година 2014 Километража 9476 м/ч Сила
Германија, Niederfullbach bei Coburg
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се