Филтри -

Електрични палетари Hyster од Холандија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

8 огласа: Електрични палетари Hyster од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 50 €
Година Километража Сила
Холандија, Sittard
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2016 Километража 1770 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
1.995 €
Носивост 2000 кг
Година 2017 Километража Сила
Холандија, Blije
Контактирајте го продавачот
2.995 €
Носивост 1600 кг
Година Километража Сила
Холандија, Blije
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.35 м Ширина на вилушки 870 мм
Година 2011 Километража 2864 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2018 Километража 2765 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
550 €
Висина на подигање 0.8 м Должина на вилушка 1.15 м
Година Километража Сила
Холандија, Veen
електричен палетар Hyster P2.0 FBW електричен палетар Hyster P2.0 FBW
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.2 м
Година 2018 Километража 1139 м/ч Сила
Холандија, Oldenzaal
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се