Филтри -

Електрични палетари Hyster од Шпанија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Електрични палетари Hyster од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2005 Километража 10744 км Сила
Шпанија, Ocana River
Ritchie Bros (Spain) S.L.
10 години на Forkliftonline
електричен палетар Hyster PC1.4 електричен палетар Hyster PC1.4
2
Контактирајте го продавачот
2.890 €
Носивост 1400 кг Гориво електро
Година 2018 Километража 20 м/ч Сила
Шпанија, Granollers
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
1.990 €
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2013 Километража 19277 м/ч Сила
Шпанија, Granollers
електричен палетар Hyster P2.0S FBW електричен палетар Hyster P2.0S FBW електричен палетар Hyster P2.0S FBW
3
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2011 Километража 4048 м/ч Сила
Шпанија, Granollers
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2020 Километража 1250 м/ч Сила
Шпанија, Granollers
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се