Филтри -

Електрични палетари ICEM

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3 огласа: Електрични палетари ICEM

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Носивост 5000 кг
Година 2018 Километража 17000 м/ч Сила
Шпанија, Vizcaya
Контактирајте го продавачот
8.450 €
Висина на подигање 1.9 м Должина на вилушка 1.6 м
Година Километража 1106 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
1.800 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Висина на подигање 0.2 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2006 Километража Сила
Италија, Brescia
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се