Филтри -

Електрични палетари JAC

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Електрични палетари JAC

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
1.250 €
Носивост 1500 кг Гориво електро
Година 2023 Километража Сила
Португалија, Mirandela
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се