Филтри -

Електрични палетари JAC

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

1 оглас: Електрични палетари JAC

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
нови електричен палетар JAC CBD15
1
Контактирајте го продавачот
1.425 € UAH 63.000 UAH
Носивост 1500 кг Должина на вилушка 1115 м
Година 2023 Километража Сила
Украина, Dnipro

Other makes in the section "Електрични палетари"

Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2018 Километража 5797 м/ч Сила
Белгија, AALST
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
1.000 €
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2017 Километража 816 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
2.500 €
Носивост 1600 кг Гориво електро
Година 2018 Километража 142 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
2.500 €
Носивост 1600 кг Гориво електро
Година 2018 Километража 246 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
2.200 €
Носивост 1800 кг Гориво електро
Година 2012 Километража 3904 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
2.200 €
Носивост 1600 кг Гориво електро
Година 2018 Километража 2059 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
660 €
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2018 Километража Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
1.600 €
Носивост 1600 кг Гориво електро
Година 2018 Километража 2023 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
1.700 €
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2015 Километража 1415 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2015 Километража 515 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
5.800 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Висина на подигање 4.16 м
Година 2012 Километража 1710 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
1.300 €
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2016 Километража 828 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
1.500 €
Носивост 1800 кг Гориво електро
Година 2012 Километража 2112 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
2.800 €
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2016 Километража 4157 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
1.700 €
Носивост 2500 кг Гориво електро
Година 2016 Километража 1749 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро
Година 2014 Километража Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
2.300 €
Носивост 1600 кг Гориво електро
Година 2017 Километража 1904 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
2.300 €
Носивост 1400 кг Гориво електро
Година 2019 Километража 1041 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
2.300 €
Носивост 1400 кг Гориво електро
Година 2019 Километража Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
2.800 €
Носивост 1600 кг Гориво електро
Година 2015 Километража 1193 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
2.000 €
Носивост 2500 кг Гориво електро
Година 2011 Километража 1386 м/ч Сила
Белгија, AALST
електричен палетар Jungheinrich EJE 116
1
Контактирајте го продавачот
1.700 €
Носивост 1600 кг Гориво електро
Година 2012 Километража 2401 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
2.300 €
Носивост 1600 кг Гориво електро
Година 2005 Километража 6497 м/ч Сила
Белгија, AALST
електричен палетар Hangcha CBD15-CI електричен палетар Hangcha CBD15-CI електричен палетар Hangcha CBD15-CI
3
Контактирајте го продавачот
1.402 € Без ДДВ
Носивост 1500 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м
Година Километража Сила
Франција, Senlis
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи