Филтри -

Електрични палетари Jungheinrich од Германија

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

23 огласа: Електрични палетари Jungheinrich од Германија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
1.290 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Висина на подигање 0.22 м
Година 2017 Километража 2000 м/ч Сила
Германија, Nidda
електричен палетар Jungheinrich ELE18 електричен палетар Jungheinrich ELE18 електричен палетар Jungheinrich ELE18
3
Контактирајте го продавачот
2.300 € Без ДДВ
Носивост 1800 кг Гориво електро Висина на подигање 0.2 м
Година 2002 Километража 5887 м/ч Сила
Германија, Wermelskirchen
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
1.950 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.4 м
Година 2009 Километража 6900 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
2.100 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2012 Километража 3114 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
420 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Должина на вилушка 1.15 м
Година 2008 Километража 1400 м/ч Сила
Германија, Eschenburg
Контактирајте го продавачот
1.600 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Должина на вилушка 1.15 м
Година 2008 Километража 1407 м/ч Сила
Германија, Eschenburg
Контактирајте го продавачот
2.100 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг
Година 2012 Километража 5661 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
2.100 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2013 Километража 7424 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
3.100 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2016 Километража 8765 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
електричен палетар Jungheinrich ERE225-G115
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Гориво електро
Година 2018 Километража 3130 м/ч Сила
Германија, Olfen
Контактирајте го продавачот
500 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Висина на подигање 0.22 м
Година 1991 Километража Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
500 €
Носивост 1800 кг Гориво електро Висина на подигање 0.22 м
Година 1999 Километража 13286 м/ч Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
500 €
Носивост 1800 кг Гориво електро Висина на подигање 0.22 м
Година 2002 Километража 13764 м/ч Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
500 €
Носивост 1800 кг Гориво електро Висина на подигање 0.22 м
Година 1998 Километража 12388 м/ч Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
500 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Висина на подигање 0.22 м
Година 1992 Километража Сила
Германија, Dortmund
електричен палетар Jungheinrich EJE220
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2015 Километража 1039 м/ч Сила
Германија, Olfen
електричен палетар Jungheinrich EJE225
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Гориво електро
Година 2011 Километража 4159 м/ч Сила
Германија, Olfen
електричен палетар Jungheinrich EJE220 електричен палетар Jungheinrich EJE220
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2013 Километража 3944 м/ч Сила
Германија, Olfen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража 255 м/ч Сила
Германија, Olfen
Контактирајте го продавачот
850 €
Носивост 1300 кг Должина на вилушка 1.15 м
Година 2021 Километража 587 м/ч Сила
Германија, Nürtingen
Контактирајте го продавачот
1.200 €
Носивост 2500 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.2 м
Година 2016 Километража 4615 м/ч Сила
Германија, Nürtingen
Контактирајте го продавачот
1.400 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2011 Километража 4094 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2020 Километража Сила
Германија, Berlin
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи