Филтри -

Електрични палетари Jungheinrich од Холандија

Резултати од пребарување: 42 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

42 огласа: Електрични палетари Jungheinrich од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
електричен палетар Jungheinrich EJE220 електричен палетар Jungheinrich EJE220 електричен палетар Jungheinrich EJE220
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Ширина на вилушки 540 мм
Година 2011 Километража 6399 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
Контактирајте го продавачот
2.750 €
Висина на подигање 0.75 м
Година Километража Сила
Холандија, Blije
Контактирајте го продавачот
2.650 €
Носивост 1600 кг Должина на вилушка 1 м
Година Километража Сила
Холандија, Blije
електричен палетар Jungheinrich ERE225 електричен палетар Jungheinrich ERE225 електричен палетар Jungheinrich ERE225
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Гориво електро Ширина на вилушки 670 мм
Година 2017 Километража 2282 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
електричен палетар Jungheinrich ELE 16
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Ширина на вилушки 520 мм
Година 2001 Километража 3650 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
електричен палетар Jungheinrich ELE 16
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Ширина на вилушки 520 мм
Година 2000 Километража 6251 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
електричен палетар Jungheinrich ELE 16
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво електро Ширина на вилушки 520 мм
Година 2000 Километража 1056 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
електричен палетар Jungheinrich EJE 116
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Ширина на вилушки 520 мм
Година 2005 Километража 2332 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
аукција 100 €
Носивост 1000 кг
Година 2008 Километража Сила
Холандија, Leende
електричен палетар Jungheinrich EJD220 електричен палетар Jungheinrich EJD220 електричен палетар Jungheinrich EJD220
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Ширина на вилушки 570 мм
Година 2010 Километража 3975 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
електричен палетар Jungheinrich EJE M13G електричен палетар Jungheinrich EJE M13G електричен палетар Jungheinrich EJE M13G
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1300 кг Ширина на вилушки 540 мм
Година 2017 Километража 1384 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Ширина на вилушки 570 мм
Година 2015 Километража 4392 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
Контактирајте го продавачот
аукција 100 €
Година Километража Сила
Холандија, Drunen
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција 10 €
Година Километража Сила
Холандија, Rotterdam
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција 100 €
Година Километража Сила
Холандија, Oudehorne
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Forkliftonline
електричен палетар Jungheinrich ERE225 електричен палетар Jungheinrich ERE225 електричен палетар Jungheinrich ERE225
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Гориво електро Ширина на вилушки 540 мм
Година 2011 Километража 6160 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
електричен палетар Jungheinrich EJE220 електричен палетар Jungheinrich EJE220 електричен палетар Jungheinrich EJE220
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Ширина на вилушки 540 мм
Година 2013 Километража 1777 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
електричен палетар Jungheinrich EJE220 електричен палетар Jungheinrich EJE220 електричен палетар Jungheinrich EJE220
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Ширина на вилушки 540 мм
Година 2011 Километража 6795 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
електричен палетар Jungheinrich EJE220 електричен палетар Jungheinrich EJE220 електричен палетар Jungheinrich EJE220
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Ширина на вилушки 540 мм
Година 2014 Километража 4436 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Ширина на вилушки 530 мм
Година 2017 Километража 6208 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
електричен палетар Jungheinrich EJE C20 електричен палетар Jungheinrich EJE C20
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Ширина на вилушки 540 мм
Година 2013 Километража Сила
Холандија, Zaltbommel
електричен палетар Jungheinrich ERE225 електричен палетар Jungheinrich ERE225 електричен палетар Jungheinrich ERE225
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Гориво електро Ширина на вилушки 540 мм
Година 2016 Километража 3659 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
електричен палетар Jungheinrich ERE225 електричен палетар Jungheinrich ERE225 електричен палетар Jungheinrich ERE225
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Гориво електро Ширина на вилушки 540 мм
Година 2014 Километража 5533 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
електричен палетар Jungheinrich ERE225 електричен палетар Jungheinrich ERE225 електричен палетар Jungheinrich ERE225
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Гориво електро Ширина на вилушки 540 мм
Година 2015 Километража 10770 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
електричен палетар Jungheinrich EJE225 електричен палетар Jungheinrich EJE225 електричен палетар Jungheinrich EJE225
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Гориво електро Ширина на вилушки 540 мм
Година 2010 Километража 6020 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 42 огласа
Прикажи
Претплати се