Филтри -

Електрични палетари Jungheinrich од Италија

Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

24 огласа: Електрични палетари Jungheinrich од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2018 Километража Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Носивост 2000 кг
Година 2008 Километража Сила
Италија, Rome
електричен палетар Jungheinrich EJE 220 електричен палетар Jungheinrich EJE 220 електричен палетар Jungheinrich EJE 220
3
Контактирајте го продавачот
3.000 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Висина на подигање 0.2 м
Година 2011 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
4.100 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Висина на подигање 0.2 м
Година 2017 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Висина на подигање 0.2 м
Година 2015 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Носивост 1300 кг Висина на подигање 0.2 м
Година 2020 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1300 кг Висина на подигање 0.2 м
Година 2021 Километража Сила
Италија, Brescia
електричен палетар Jungheinrich EJE 118 електричен палетар Jungheinrich EJE 118 електричен палетар Jungheinrich EJE 118
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1800 кг Висина на подигање 0.2 м
Година 2009 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Висина на подигање 0.2 м
Година 2015 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
3.200 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Висина на подигање 0.2 м
Година 2016 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Висина на подигање 0.2 м
Година 2023 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
3.700 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Висина на подигање 0.2 м
Година 2018 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
2.200 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Висина на подигање 0.2 м
Година 2006 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
3.950 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Висина на подигање 0.2 м
Година 2013 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
3.200 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Висина на подигање 0.2 м
Година 2013 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Висина на подигање 0.2 м
Година 2012 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Висина на подигање 0.2 м
Година 2012 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
1.800 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Висина на подигање 0.2 м
Година 2006 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
2.200 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Висина на подигање 0.2 м
Година 2011 Километража Сила
Италија, Brescia
електричен палетар Jungheinrich EJD 220 електричен палетар Jungheinrich EJD 220 електричен палетар Jungheinrich EJD 220
3
Контактирајте го продавачот
1.900 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Висина на подигање 2.01 м
Година 2012 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
1.700 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Висина на подигање 0.2 м
Година 2004 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
1.900 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Висина на подигање 0.12 м
Година 2007 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
1.480 € Без ДДВ
Носивост 1300 кг Висина на подигање 0.2 м
Година 2021 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
1.250 € Без ДДВ
Носивост 1800 кг Висина на подигање 0.2 м
Година 2003 Километража Сила
Италија, Brescia
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Претплати се