Филтри -

Електрични палетари Jungheinrich од Романија

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

17 огласа: Електрични палетари Jungheinrich од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
1.900 €
Носивост 2200 кг Висина на подигање 0.2 м
Година 2005 Километража 1591 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
2.950 €
Носивост 1200 кг Висина на подигање 2.9 м
Година 2010 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
4.152 € RON 20.630 RON
Носивост 2000 кг Гориво електро Висина на подигање 0.78 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2011 Километража 1988 м/ч Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
4.649 € RON 23.100 RON
Носивост 1500 кг
Година Километража Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
4.557 € RON 22.640 RON
Носивост 1600 кг Гориво електро Висина на подигање 0.12 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2019 Километража 1014 м/ч Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
5.368 € RON 26.670 RON
Носивост 2500 кг Гориво електро Висина на подигање 0.12 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 55 мм
Година 2016 Километража 13501 м/ч Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
5.571 € RON 27.680 RON
Носивост 2500 кг Гориво електро Висина на подигање 0.12 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2016 Километража 8140 м/ч Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
4.760 € RON 23.650 RON
Носивост 1200 кг Гориво електро Висина на подигање 3.6 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2016 Километража 1793 м/ч Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
2.725 € RON 13.540 RON
Носивост 1500 кг
Година Километража Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
4.142 € RON 20.580 RON
Носивост 1300 кг Висина на подигање 0.12 м
Година Километража Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
2.623 € RON 13.030 RON
Носивост 1300 кг
Година Километража Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
нови електричен палетар Jungheinrich EJE 222
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2200 кг Висина на подигање 13390000 м
Година 2021 Километража Сила
Романија, Pitești
Контактирајте го продавачот
1.798 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Висина на подигање 122 м Должина на вилушка 2.4 м Брзина 12.5 км/ч
Година 2015 Километража Сила
Романија, Tihau
Контактирајте го продавачот
1.798 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Висина на подигање 122 м Должина на вилушка 1.15 м Брзина 12.5 км/ч
Година 2014 Километража Сила
Романија, Tihau
Контактирајте го продавачот
1.909 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Висина на подигање 122 м Должина на вилушка 2.4 м Брзина 12.5 км/ч
Година 2018 Километража Сила
Романија, Tihau
Контактирајте го продавачот
5.662 € RON 28.130 RON
Носивост 1500 кг
Година Километража Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
5.155 € RON 25.610 RON
Носивост 1300 кг
Година Километража Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се