Филтри -

Електрични палетари Jungheinrich од Шпанија

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

18 огласа: Електрични палетари Jungheinrich од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2013 Километража Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
1.400 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 540 мм
Година 2008 Километража 11837 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
1.200 €
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2010 Километража 5189 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
1.200 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 540 мм
Година 2008 Километража 1740 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
1.400 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Висина на подигање 0.75 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2014 Километража 4841 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
електричен палетар Jungheinrich ESE 120
1
Контактирајте го продавачот
2.200 €
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2017 Километража 441 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
електричен палетар Jungheinrich EJE 225
1
Контактирајте го продавачот
2.100 €
Носивост 2500 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 540 мм
Година 2015 Километража 3812 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
електричен палетар Jungheinrich EJE 225
1
Контактирајте го продавачот
1.600 €
Носивост 2500 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м
Година 2012 Километража 6302 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
2.500 €
Носивост 2500 кг Гориво електро
Година 2014 Километража 4916 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
2.000 €
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2017 Километража 3082 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
1.000 €
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 1998 Километража 3177 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
електричен палетар Jungheinrich ECE 225
1
Контактирајте го продавачот
3.300 €
Носивост 2500 кг Гориво електро Должина на вилушка 2.4 м Ширина на вилушки 510 мм
Година 2016 Километража 3019 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
2.400 €
Носивост 2500 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 540 мм
Година 2014 Километража 7808 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
1.900 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 540 мм
Година 2011 Километража 9515 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
1.200 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Висина на подигање 0.74 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 540 мм
Година 2014 Километража 4909 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
2.000 €
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2017 Километража 2751 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
електричен палетар Jungheinrich ERE 225
1
Контактирајте го продавачот
2.400 €
Носивост 2500 кг Гориво електро
Година 2013 Километража 3824 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Гориво електро Висина на подигање 0.12 м
Година 2013 Километража 2068 м/ч Сила
Шпанија, Amposta-Tarragona
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се