Филтри -

Електрични палетари Kingway

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Електрични палетари Kingway

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
1.346 € PLN 5.850 PLN
Носивост 1500 кг Висина на подигање 0.2 м Должина на вилушка 1.15 м
Година Километража Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
1.500 € Со вклучен ДДВ
Година 2022 Километража Сила
Германија, Hohenthann
Контактирајте го продавачот
1.564 € PLN 6.799 PLN
Должина на вилушка 1.2 м
Година 2023 Километража Сила
Полска, B-stok
Контактирајте го продавачот
3.689 € Со вклучен ДДВ
Висина на подигање 3 м
Година 2023 Километража Сила
Германија, Hohenthann
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се